Кінний клуб "Мрія"
10.00-20.00 щоденно
Ласкаво просимо до нашого клубу!
     Неможливо не закохатися в тварину з добрими розумними очима, готовими підкорятися вам, якщо ви готові піклуватися про неї.
     Кожен може навчитися їздити, бо їзда – це майстерність. Але тільки ті, хто освоїть систему навчання, яка починається з першої спроби вершника залишитися в сідлі і продовжується у довгих і важких тренуваннях, можуть це зрозуміти.
     Здатність їздити на коні не є чорною магією, кожен може навчитися цьому. Гармонія між вершником та конем – прекрасна, і її досягнення є кінцевою метою виїздки коня.
     Перше бажання початківця скромніше - просто навчитися їздити верхи. Але початок навчання їзді всім однаково. На спокійному тренованому коні кожен новачок-вершник повинен проїхати 30 годин і освоїти майстерність на всіх алюрах - кроком, риссю і галопом.
      Можливості для занять верховою їздою, звичайно, не однакові: одні сидять у сідлі лише раз на тиждень, інші мають більше часу і більше цікавляться цим видом спорту, а для деяких верхова їзда – це доповнення до професії. Для деяких - коні є транспортним засобом; для інших це - поняття таємниці верхової їзди і це захоплення стає пристрастю та мистецтвом.
Успейте сделать подарок себе и близким.
Обучение верховой езде 20 занятий по 1 часу - 7000 грн. вместо 8000 грн.

Шаговая часовая прогулка по лесу 20 часов - 6000 грн. вместо 8000 грн.

Активная прогулка для опытных всадников 20 часов - 8000 грн. вместо 10 000 грн.

Cрок действия абонемента до 1.07.2023

‼️P.S. Абонемент можно использовать самостоятельно, всей семьей или дружной компанией, так же возможно оформление подарочного сертификата

Для покупки абонементов и записи на занятия обращайтесь по телефонам:
093 993 60 83 (Вайбер,Телеграм)
099 188 37 29
Чому ми?
В межах міста
До нас можна дістатися громадським транспортом
На території парку
Чисте та свіже повітря, чудові краєвиди.
5 коней та 1 поні
Великий вибір тварин для катання та знайомства.
Безпечно
Добре виїжджені коні – запорука безпеки.
Кінні прогулянки
     Коні вважаються одними з найблагородніших тварин у світі. Їх не тільки використовують у роботі або як спосіб пересування, а й для лікування багатьох людських недуг. Кінні прогулянки допомагають ближче поспілкуватися з цими дивовижними тваринами, вони допомагають вам розслабитися, відійти від повсякденних проблем, а також отримати гарний настрій.
     На сьогоднішній день кінні прогулянки стають все популярнішими і популярнішими. Це один з найпопулярніших видів заміського відпочинку, цікаве і в той же час не з легких занять, яке підходить кожному і дає можливість добре провести час. Позитивний вплив такої прогулянки на здоров'я людини є перевагою при виборі відпочинку. Незалежно від фізичних можливостей людини, а також для людей із травмами підійдуть – кінні прогулянки. Проведення такого дозвілля просто не заміняється для тих, хто хоче мати хорошу фізичну форму. Оскільки прогулянки конями дозволяють тримати м'язи в тонусі, коригувати фігуру. Справа залишилася за малим, записатися та приїхати до нас.
НАШІ ЦІНИ
Крокова прогулянка:
Будній день – 600 грн./год.
Вихідний день – 700 грн./год.
Абонемент будь-який день - 5000грн/10 годин
Будній день (30 хвилин) – 400 грн.
Вихідний день (30 хвилин) – 500 грн.
Для досвідчених вершників (рись/галоп із супроводом)
Будній день – 700 грн./год.
Вихідний день – 800 грн./год.
Абонемент (будь-якого дня) – 6000 грн./10 годин
Виїзд у поля – 1500 грн./2,5-3 години (тільки у будній день)
Навчання верхової їзди
    Якщо ви ще не вмієте їздити на коні, приїжджайте до нас. Навчання верхової їзди – це дуже приємний та цікавий процес.
     Досвідчені інструктори покроково відучать Вас від страху перед конем, поступово навчать триматися у сідлі.
     Зрештою, зроблять із Вас досвідченого наїзника. Навчання з інструктором не є небезпечним, інструктор заздалегідь знає, що Ви і кінь можете зробити.
     Як тільки Ви навчитеся триматися в сідлі, Ви зможете самостійно прогулятися величезним лісом.
     Кінь-не машина, педалей немає, до нього треба знайти підхід і при цьому зберегти свою перевагу.
     Початківцям зазвичай вистачає 3-х занять для впевненого керування конем.
     Вам слід виконувати всі вказівки інструктора, сидіти правильно і виявити трохи наполегливості. Ви спілкуєтеся з сильною швидкою і розумною твариною. Він має свій характер, набір дрібних хитрощів і особливостей характеру.
     Нагородою за Вашу наполегливість та роботу стане повноцінне спілкування та глибоке розуміння звичок коня. А так само порозуміння, після досягнення якого, Ви і вітер, станете нероздільні.
НАШІ ЦІНИ
Навчання верховій їзді діти до 10 років :
Будній день – 500 грн./45 хвилин
Вихідний день – 600 грн./45 хвилин
Абонемент (будь-якого дня) – 4000 грн./ 10 занять по 45 хвилин
Навчання верхової їзди дорослі та діти від 4х років:
Будній день – 600 грн./год.
Вихідний день – 700 грн./год.
Абонемент (будь-якого дня) – 5000 грн./ 10 занять по 1 годині
Верхова їзда для дітей
     Якщо ваша дитина, щойно навчившись говорити, щодня просить купити їй конячку і поселити на балконі, має сенс покатати його на коні, і познайомити його з вправами на коні. Коні, на яких займаються з дітьми, мають спокійний характер, добронрівні та невисокі - 145-155 см у загривку.
     Якщо Ви хочете просто покатати дитину на коні – дзвоніть – покатаємо.
     Уроки верхової їзди, а також фізичні вправи на коні, що сприяють розвитку мови та формуванню точних координованих рухів: вестибулярних реакцій, рівноваги, орієнтування у просторі.
     Вправи та ігри під час перебування дитини верхи на коні при безпосередньому спілкуванні з нею стимулюють у дитини бажання слухати, вчитися, працювати. Їзда верхи, спілкування з твариною, турбота про неї, індивідуальна робота інструктора з кожним вершником – усі ці фактори сприяють концентрації сил та уваги дитини, пробудженню активного інтересу до життя.
НАШІ ЦІНИ
Оренда коня для фотосесії:
Будній/Вихідний день - 800 грн./год.

Подарункові
сертифікати
Якщо Ви ще не вирішили, що подарувати на день народження, Новий рік, свято чи іншу не мало важливу подію близьким людям, то відпочинок на природі з кіньми – чудове рішення. Такий подарунок стане незвичайним, таким, що запам'ятовується і дуже приємним, і головне його можна вибрати за Вашим бюджетом. Цей подарунок поєднує у собі трохи екстриму, романтики, спілкування з природою, позитивні емоції, спілкування з тваринами – а найголовніше це Ваша увага до цієї людини.
099 188 37 29
093 993 60 83

Поставте нам питання і ми із задоволенням на нього відповімо. Це для Вас безкоштовно.
ADDRESS
Київ, вул.Миколи Хвилевого 15
WORKING HOURS
10.00-20.00 щоденно

CONTACTS
Email:
Kristinka_@ukr.net
Phone:
(093) 993-60-83

(099) 188-37-29
Відповім на ваші запитання
Онлайн консультант
Вітаю вас!
Як Вам зручно з нами зв'язатися?
Подзвонити