Кінний клуб "Мрія"
10.00-20.00 щоденно
Галерея
     Ви мрієте про фотосесію з конем? Спеціально для Вас ми запускаємо нову послугу: фотопрогулянку верхи на коні! Фотопрогулянка поєднує в собі годинну групову або індивідуальну кінну прогулянку верхи в ліс і фотографування від професійного фотографа, який супроводжує Вас протягом усього маршруту і ловить найяскравіші моменти в об'єктив фотоапарата.
     Послуга фотопрогулянки чудово підійде як новачкам, так і досвідченим вершникам. Замовляйте послугу фотопрогулянки на конях та отримуйте море позитиву від спілкування з конями, а також безліч яскравих та унікальних фотографій!
Верхом на коні вершник зливається з нею на підсвідомому рівні, стаючи єдиним цілим із цим чудовим витвором природи. Виїзд на конях покращує фізичну форму, координацію, психологічну стійкість. Коні відкривають людині новий гармонійний світ, якого так не вистачає у звичайному житті. Наш клуб "Мрія" надає унікальну можливість для гармонійного відпочинку у спілкуванні з кіньми. Ця подія назавжди змінить ставлення до життя, природи, коней. Люди, які з дитинства звикли спілкуватися з конем, швидко досягають успіху в спілкуванні з людьми, тому що вони спіткали таємницю єдності з природою і можуть говорити з нею однією мовою!
ADDRESS
Київ, вул.Миколи Хвилевого 15
WORKING HOURS
10.00-20.00 щоденно

CONTACTS
Email:
Kristinka_@ukr.net
Phone:
(093) 993-60-83

(099) 188-37-29
Відповім на ваші запитання
Онлайн консультант
Вітаю вас!
Як Вам зручно з нами зв'язатися?
Подзвонити